خودکار دوربین دار – شنود – ردیاب – ساعت دوربین دار- دوربین

ردیاب برای افراد آلزایمری

ردیاب سالمندان و اهمیت استفاده از جی پی اس برای افراد آلزایمری

تمام کسانی که از یک سالمند در خانه خود نگهداری می کنند از دغدغه های مربوط به نگهداری از سالمندان آگاهی دارند. سالمندی دوره حساسی در زندگی است و مشکلات خاص خود را دارد. برای مثال بسیاری افراد با رسیدن به کهنسالی دچار فراموشی و بیماری های مشابه می شوند. مسلما همیشه هم زمان کافی برای مراقبت از سالمندان وجود ندارد. در ادامه با بررسی اهمیت استفاده از ردیاب سالمندان و جی پی اس برای افراد آلزایمری به عنوان بهترین راه ممکن با ایران رهیاب همراه باشید.

سالمندی دوره دیگری از نوزادی است، اما در پیری!

احتمالا شما هم این مثال را شنیده اید که هر کسی دوبار در زندگی بچه می شود، یکبار در بدو تولد و یکبار هم در پیری! منظور از این مثال مراقبت ها و نیاز هایی است که در سن پیری برای افراد به وجود می آید. به قول بزرگتر ها افراد وقتی به سن پیری می رسند چون دچار تغییرات اخلاقی می شوند، بهانه گیر هم می شوند که کمی شباهت با دوره کودکی دارد.

 

دروه پیری با دشواری و گاها ناتوانی های بسیاری همراه است. برای مثال عده بسیاری از سالمندان دچار مشکلاتی نظیر از دست دادن حافظه می شوند. آلزایمر نیز رایج ترین بیماری در بین افراد مسن است. استخدام پرستار می تواند راه حل مناسبی برای تامین آسودگی خاطر باشد، اما این امکان برای همه وجود ندارد. همچنین در برخی موارد محدود پرستارانی وجود دارند که مهربانی و حوصله لازم را برای نگهداری از افراد پیر به خرج نمی دهند. در چنین مواردی بهترین رویکرد استفاده از تکنولوژی هایی نظیر ردیاب و جی پی اس است.

سرگردان شدن بسیاری از سالمندان مبتلا به آلزایمر یا زوال عقل آنها را به وضعیت ناامن می اندازد و موجب سردرگمی بیشتر در زندگی کسانی می شود چنین افرادی را در منزل نگهداری می کنند.

دستگاهی که این روزها برای کاهش نگرانی خانواده ها و بهبود وضعیت امنی این افراد بسیار باب شده است، دستگاه ردیابی موقعیت مکانی و GPS است که به اصطلاح به آن ردیاب سالمندان گفته می شود. این دستگاه گزینه ای فزاینده برای مراقبان و خانواده هایی است که سعی در جلوگیری و سرگردانی این افراد دارند.

در اینجا مزایای استفاده از این دستگاه را برای خانواده ها و مراقبان این افراد شرح داده ایم.

1-کاهش نگرانی :

شاید بارها برای شما این اتفاق رخ داده باشد که سرکار بروید اما تمام فکر شما سوی پدر و مادرتان باشد که دچار بیماری آلزایمر است و نگران باشید که در چه حالی است و کجاست .

با نصب دستگاه ردیاب برای بیماران آلزایمری شما می توانید هر لحظه از مکان آنها و سالم بودن آنها مطلع شوید و نفس راحتی بکشید.

نزدیک 60 درصد از بیماران آلزایمری  حرکات غیر قابل پیش بینی انجام می دهند و بیرون از خانه می روند و گم میشوند زیرا دچار فراموشی می شوند با نصب ردیاب دیگر نیاز نیست که 24 ساعته از آنها مراقبت کنید.

با بالا رفتن سن آدمها دچار مشکلات جسمانی می شوند و حتی بیماری هایی چون فشار خون ، قند و آلزایمر را تجربه می کنند بیماری آلزایمر در سنین بزرگسالان اتفاق می افتد و آن براثر فراموش کردن حافظه می باشد به عنوان مثال شما از خیابان ، کوچه یا محله ای عبور می کنید اما ده دقیقه بعد فراموش می کنید که کجا رفته بودید.

 

به همین دلیل استخدام کردن پرستار برای این بیماران الزامی می باشد اما در واقع آیا می توان درب منزل را بر روی آنها بست یا خیر.

با استفاده از دستگاه ردیاب برای بیماران آلزایمری می توان آزادی را به آنهابرگرداند زیرا با نصب دستگاه ردیاب جی پی اس دیگر نیاز نیست که در اتاق یا خانه را بر روی پدر و مادر خود یا دیگر اعضای خانواده که دچار بیماری آلزایمر هستند ببندید.

با توجه به مزایای نصب ردیاب برای بیماران آلزایمری برای کاهش نگرانی ها خود وجلوگیری از رخ دادن حوادث ناگواربرای بیماران خود و همچنین کمک  به موقع به آنها نسبت به خرید آنها از شرکت ما اقدام کنید.

2-کمک  به آنها:

یکی از ویژگی های دستگاه ردیاب سالمندان این است که زمانی که بیماران آلزایمری نیازمند کمک باشند شما می توانید با این دستگاه سریعا مطلع شوید و خودتان را به آنها برساند و به آنها کمک کنید.

3-هشدار:

 زمانی که شما دستگاه ردیاب داخل جیب پدر مادرتان یا هر شخصی دیگر که دچار بیماری آلزایمر است قرار می دهید می توانید دستگاه را طوری تنظیم کنید که در صورت رخ دادن حادثه ای برای آنها یا خارج شدن از محدودی جغرافیایی که برای  دستگاه تعیین کرده اید سیستم هشدار به گوشی ، تبلت ،لپ تاپ یا کامپیوتراعلان خطر کند و شما را باخبر کند.

4-تعین محل و ردیابی:

با استفاده از دستگاه ردیاب می توانید محل دقیق هر کدام از اجزای خانواده یا حتی پدر و مادر سالخورده خود را که دچار بیماری آلزایمر هستند را ردیابی کنید . به نصب این دستگاه شما می توانید هر زمانی که آنها به کمک نیاز داشتند سریعا به آنها کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید چت واتساپ سایت